VÍTEJTE na LASOLOVÝCH STRÁNKÁCH o PMR a CB
      

     
Doktoři a Poslanci po prohlédnutí těchto stránek jsou povinni zaplatit poplatek 30 Kč provozovateli tohoto Webu.
                                             

Hojte Lidičky, jsem velmi rád, že jste zde, právě na mých stránkách a tak Vám chci sdělit proč tyto stránky vznikly. Uvědomil jsem si, že mé zkušenosti i informace je třeba ventilovat - sdílet s druhými Lidičkami, kteří zrovna potřebují poradit v této nádherné zálibě - vysílání v éteru na PMR pásmu. Nejsem žádný odborník, jen samouk, hodně informací jsem pochytal z provozu na tomto pásmu. Dělal jsem to tak, že jsem zapnul stanici a hodně poslouchal a ne neustále zvonil a vyzváněl, jak to mnozí dělají!

    Ano výrobce tyto staničky vybavil touto funkci, ale je to zbytečná a otravná věc - vždyť neustále zvonění je stejně anonymní a nikdo nemůže vědět, kdo zrovna zvoní. Je tedy daleko rozumnější zavolat třeba:" Stando jsi tady"? Pokud tam je tak se ozve pokud ne, ozve se třeba někdo jiný a můžeme pak komunikovat o čem zrovna chceme.
Vždyť jsme si ty staničky koupili na mluvení, že?

    Stálo mě to spoustu času a metry drátu a všelikého zkoušení a laborování, ale dostalo se mi i hodně odborných rad od kamarádů i známých právě z vysílání na PMR. Všem bych chtěl touto cestou poděkovat a rád tyto moje byť mnohdy laické informace zde publikuji, jsou ověřené a věřte mám radost z toho, že Vás zde tolik chodí a ještě více by mě potěšilo, kdybyste klikli na ANKETU, nebo napsali do KNIHY NÁVŠTĚV, Vaše rady co zde ještě přidat, vylepšit, zrušit, aby stránky byly i k Vašemu obrazu a byli jste spokojení - jako já!

  WebMaster: Láďa Slávie Havířov

5.12.2005